Varukorg
Se din beställning
Din varukorg är tom

Kontakt

Ska vi jobba ihop?
Skriv till oss, ring till oss eller kom förbi vårt kontor för gott kaffe och mer information eller inspiration!

Metangatan 1Y
431 53 Mölndal
Sweden
info@i-store.se
T +46 31 388 08 60

Sälj
Linda Backström
D +46 31 388 08 61
M +46 708 21 76 76
linda@i-store.se

Sälj
Martina Henningsson
D +46 31 388 08 62
M +46 709 72 85 52
martina@i-store.se

Marknad / Sälj
Karin Hensback
D +46 31 388 08 66
M +46 707 83 83 92
karin@i-store.se

Inköp
Elin Lundevall
D +46 31 388 08 64
M +46 702 86 05 59
elin@i-store.se

Inköp
Anna Gustavsson
D +46 31 388 08 60
M +46 735 34 19 15
anna@i-store.se

Design
Lisa Wikståhl
lisa@i-store.se
design@i-store.se