Varukorg
Se din beställning
Din varukorg är tom

Kontakt

När ska vi börja jobba ihop?
Skriv till oss, ring till oss eller kom förbi vårt kontor för landets godaste kaffe och mer information eller inspiration!

Metangatan 1U
431 53 Mölndal
Sweden
info@i-store.se

Sälj
Linda Backström
D +46 31 388 08 61
M +46 708 21 76 76
linda@i-store.se
Sälj
Martina Henningsson
D +46 31 388 08 62
M +46 709 72 85 52
martina@i-store.se
Design
Lisa Wikståhl
D +46 31 388 08 63
M +46 760 16 27 30
lisa@i-store.se
Sälj
Joel Miah
D +46 31 388 08 60
M  +46 70 230 05 40
joel@i-store.se
E-handel / Logistik
Sandra Ågren
M +46 702 54 99 13
sandra@i-store.se

Inköp
Jessica Olausson
D +46 705 20 01 03
jessica@i-store.se

VD

Marie-Louise Holthammar
D +46 705 42 38 20
marie-louise@i-store.se

Sälj
Kirstine Engborg
+46 73 621 85 60
kirre@i-store.se

Sälj
Elin Gustafsson
+46 736 90 77 00
elin.gustafsson@i-store.se

Office Coordinator / Ekonomi
Nadja Lundgren
D +46 733 75 78 21
nadja@i-store.se

Inköp
Lisa Rinstad
D +46 73-522 64 23
lisa.rinstad@i-store.seInköp
Hanna Andersson
D +46 31 388 08 69
hanna@i-store.se

Inköp
Julia Ödman
D +46 31 388 08 60
M +46 728 47 79 27
julia@i-store.se

Ekonomi

Annelie Gabrielsson
D +46 31 388 08 60
invoice@i-store.se