Varukorg
Se din beställning
Din varukorg är tom

Kontakt

När ska vi börja jobba ihop?
Skriv till oss, ring till oss eller kom förbi vårt kontor för landets godaste kaffe och mer information eller inspiration!

Metangatan 1Y
431 53 Mölndal
Sweden
info@i-store.se

Sälj
Linda Backström
D +46 31 388 08 61
M +46 708 21 76 76
linda@i-store.se
Sälj
Martina Henningsson
D +46 31 388 08 62
M +46 709 72 85 52
martina@i-store.se
Design
Lisa Wikståhl
D +46 31 388 08 63
M +46 760 16 27 30
lisa@i-store.se
Sälj
Joel Miah
D +46 31 388 08 60
M M +46 70 230 05 40
joel@i-store.se
Inköp
Anna Gustavsson
D +46 31 388 08 60
M +46 735 34 19 15
anna@i-store.seE-handel / Logistik
Sandra Ågren
M +46 702 54 99 13
sandra@i-store.se
Inköp
Jessica Olausson
+46 705 20 01 03
jessica@i-store.se

VD
Marie-Louise Holthammar
D +46 705 42 38 20
marie-louise@i-store.se

Inköp
Elin Lundevall
D +46 31 388 08 64
M +46 702 86 05 59
elin@i-store.se
Ekonomi
Annelie Gabrielsson
D +46 31 388 08 60
invoice@i-store.se